برای خرید پایه گلدان چه مواردی را باید در نظر بگیریم؟

0 112

گل و گیاهان آپارتمانی یکی از زیبا‌ترین عناصری هستند که در دکوراسیون داخلی منازل نقش دارند. گلدان‌ها با طراوت و شادابی خود نبض خانه را به تپش درآورده و انرژی خود را به سراسر خانه جاری می‌کنند. پایه گلدان هم یکی از لوازم جانبی‌است که همراه با گلدان می‌آید.

در گذشته که انواع جاگلدانی و چهارپایه‌ها وجود نداشتند، حضور گلدان‌ها و گیاهان فقط به فضای خارجی خانه محدود می‌شد. اما امروزه با وجود انواع استند‌های تزیینی، گیاهان راه خود را به درون آپارتمان‌ها هم باز کرده‌اند.

استندهای چوبی و فلزی با طرح‌های متنوع خود یکی از ابزارهای زیبا برای دکوراسیون خانه به حساب می‌آیند.

این چهارپایه‌ها که در اندازه‌های کوچک تا بزرگ موجودند، زیبایی خاصی ایجاد کرده و فضای خانه را طراوت می‌بخشند.

پایه گلدان، فضایی مدرن و چند طبقه را برای مدیریت گلدان‌های شما فراهم می‌کند. اگر شما هم عاشق طبیعت سبز هستید و قصد خرید استندهای چوبی یا فلزی را دارید؛ این مقاله راهنمای شماست.

با ما همراه باشید تا هر آنچه از استند و جا گلدانی نیاز است بدانید، یاد بگیرید.

انواع چهارپایه و استند گلدان

گل‌ها و گیاهان آپارتمانی از شیک‌ترین اکسسوری‌ها و وسایل خانه محسوب می‌شوند که در کنار زیبایی خود انرژی و طبیعت را مهمان چهاردیواری‌های کوچک ما می‌کنند.

شادابی و طراوتی که گیاهان در خانه جاری می‌کنند در روحیه افراد تأثیر زیادی داشته و فضای خانه را به مکانی آرامش‌بخش تبدیل می‌کنند.

چندین سال است که گل‌ها و گیاهان راه خود را به درون فضاهای کوچک و آپارتمانی ما باز کرده‌اند. وجود انواع استندها و چهارپایه‌های تزیینی برای ورود گیاهان به خانه‌ها بی تأثیر نبوده‌است.

امروزه با وجود تنوع بی‌نظیری که در طرح‌ها و جنس استندهای گیاهان دیده‌می‌شود؛ نگهداری گل‌ها در خانه رویایی دست‌یافتنی است.

استند گلدان فلزی

هرچقدر هم فضای خانه شما کوچک باشد؛ جا گلدانی‌ها بهترین مکان خود را پیدا می‌کنند و با پرکردن قسمتی کوچک از خانه شادابی و سرزندگی را به خانه شما می‌آورند.

امروزه چهارپایه‌های گلدانی در انواع جنس‌ها از جمله چوبی، فلزی، پلاستیکی سفید، گچی و… در اندازه‌های متفاوت تولید می‌شوند.

استندهای دیواری گیاهان مشکل فضا را در مکان‌های کوچک حل کرده‌اند و زیبایی را به دیوارهای سفید و خلوت اتاق‌ها هدیه داده‌اند.

در ادامه می‌خواهیم با انواع استندهای گلدانی آشنا شویم. با ما همراه باشید.

استند پایه گلدان چوبی، معجزه‌ای از طبیعت در خانه شما

استندهای چوبی از دیرباز خود را در دل افراد جای کرده‌اند. ترکیب چوب در کنار گیاهان، ترکیب طبیعت است. چوب با انرژی و گرمای خود در کنار گیاهان آپارتمانی زیبایی خاصی به فضای مدرن خانه‌ها می‌دهد.

استند گلدان چوبی

چهارپایه‌های چوبی را در انواع مدل‌ها می‌توان پیدا کرد. نمونه‌های نردبانی و ایستاده چهارپایه‌ها، تمام گلدان‌های شما را در فضایی کوچک جمع کرده و گلخانه‌ای ساختمانی برای شما می‌سازد.

پایه‌های چوبی را در انواع رنگ‌ها می‌توان یافت. از قهوه‌ای تیره تا رنگ‌های سفید و روشن. چوب، زیبایی طبیعت کوچک شما را بیشتر کرده و جلوه‌ای خاص به آن می‌بخشد.

اگر فضای ساختمان کوچک است و نمی‌توانید از استندهای چوبی بزرگ استفاده کنید؛ نمونه‌های ایستاده و نردبانی علاوه بر جذابیت خاص خود مشکل فضای کوچک شما را هم حل می‌کنند.

بیشتر بخوانید
جابجایی و نصب ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی را چطور انجام دهیم؟

طرح مینیمال استند گلدان چوبی

چهارپایه گلدان فلزی، ترکیب سبک مدرن و طبیعت

در کنار استندهای چوبی، خرید اینترنتی پایه گلدان فلزی طلایی یا مشکی روزبه‌روز بیشتر می‌شود، چرا که هزینه کمتری داشته و نگهداری آن آسان‌تر است.

چهارپایه‌های فلزی در انواع مدل‌های فانتزی و مدرن تولید می‌شوند که انتخاب از بین آن‌ها کار راحتی است.

جا گلدانی‌های فلزی با ایجاد تناقض با طبیعت سبز، توجه بیشتری را جلب می‌کنند و همین موضوع آن‌ها را در دکوراسیون‌های مدرن جا داده‌است.

استند فلزی گلدان

مدل‌های سفید، مشکی، ایستاده، چند طبقه و طرح‌های فانتزی چهارپایه‌های فلزی فضایی زیبا در خانه‌های شما ایجاد می‌کند.

یکی از ویژگی‌های جذاب استندهای فلزی، استندهای فرفورژه است. نمونه‌های پایه گلدان فرفورژه در کنار طرح‌های زیبا و خمیدگی‌های هنرمندانه، مقاومت بالایی دارند و زمان طولانی‌تری مهمان خانه‌ها می‌شوند.پایه گلدان فرفورژهاگر طرفدار استایل سفید و طلایی در دکوراسیون هستید، پایه گلدان فلزی طلایی، اکسسوری تزیینی و جذاب خانه شما خواهدشد. مدل‌های جدید چهارپایه‌ها که در انواع مینیمال و فانتزی تولید می‌شوند؛ زیبایی چشم‌نوازی داشته و معماری داخلی خانه‌ها را به کل تغییر می‌دهند.

جاگلدانی طلایی

استند پایه گلدان دیواری، فضایی کوچک و جذاب

فضای خانه و اتاق‌تان کوچک است و جایی برای استندهای چوبی و فلزی ایستاده ندارید؟ نگران نباشید، استندهای دیواری راه‌حل شماست.

در دنیای امروز هیچ بهانه‌ای ندارید تا طبیعت را به خانه خود راه ندهید!

استند دیواری گیاه

جا گلدانی‌های دیواری دکوراسیون مینیمال را به خانه شما می‌آورند و فضایی مناسب برای نگه‌داری گل‌ها ایجاد می‌کنند. استند دیواری بالای تخت‌خواب یکی از ایده‌های جذاب نگه‌داری گیاهان آپارتمانی در فضایی کوچک است.

علاوه بر این نمونه‌های سقفی چهارپایه‌ها نیز جذابیتی خاص به‌همراه داشته و سبکی مدرن از نگه‌داری گیاهان را به آپارتمان شما هدیه می‌دهند.

استند گلدان دیواری چوبی

خرید اینترنتی پایه گلدان گچی

هرچقدر هم پایه‌های فلزی و چوبی به جلو بتازند، نمی‌توان زیبایی کلاسیک استندهای گچی را نادیده گرفت. چهارپایه‌های گچی که معمولاً در کنار مجسمه‌ای زیبا ساخته می‌شوند؛ معماری کلاسیک قصرها و تالارهای بزرگ دنیا را به خانه کوچک شما می‌آورند.

استند گلدان گچی دیواریالبته فروش پایه گلدان گچی مانند سابق پررونق نیست، اما همچنان می‌توان جایی را برای خرید این آثار هنری زیبا پیدا کرد.

استند گچی گلدان

شلف و استند پایه گلدان جدید

سبک دکوراسیون مدرن، شلف و قفسه‌های چوبی و فلزی گیاهان را هم تغییر داده‌است. استایل مینیمال در تولید و طراحی مدل‌های مدرن چهارپایه‌های گیاهان تأثیر زیادی داشته و نمونه‌های تزیینی استندها تغییرات زیادی کرده‌است.

استند مدرن گل

در مدل‌های جدید استند گیاهان، فلزات ظریف که نمایی هندسی به خانه می‌دهند؛ طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند. مدل‌های مدرن اغلب با الهام‌گرفتن از طبیعت یا اوریگامی ساخته می‌شوند و با سبک زندگی‌های مدرن امروزه هماهنگ هستند.

استند گیاهان مینیمالعلاوه بر این، قفسه‌ها و شلف‌های بزرگ و تزیینی که گلدان‌ها را در چند طبقه جا می‌دهند از نمونه‌های جدید استند گیاهان است و محبوبیت خاص خود را دارد.

 

قبل از خرید استند پایه گلدان بخوانید

اگر به فکر خرید استند و چهارپایه برای گلدان‌های خود هستید؛ قبل از هر چیز باید چند نکته را بدانید:

  • گلدان‌های شما چه گل‌ها و گیاهانی را در خود جای داده‌اند؟
  • فضای خانه و نورگیری اتاق چگونه است و چه مکانی را برای استند انتخاب کردید؟
  • سلیقه شما در انتخاب جنس و ابعاد استند گلدان چگونه است؟
بیشتر بخوانید
ﻗﻮاﻧﯿﻦ اﺟﺎره ﻧﺸﯿﻨﯽ و هزینه‌های آن در یک نگاه

استند گیاهان جدید و شیک

استندهای چوبی و فلزی برای گیاهان مختلفی طراحی می‌شوند. مثلاً برای گلدان‌هایی که از گیاهان مرتفع پر شده‌اند، خرید استند ایستاده یا نردبانی توصیه نمی‌شود.

اگر بیشتر گلدان‌های شما از گیاهان با ارتفاع زیاد تشکیل شده‌اند؛ بهتراست استندهای کم ارتفاع را انتخاب کنید.

اگر گیاهان آپارتمانی شما از انواع پیچک یا گیاهانی با برگ‌های بلند و کشیده و افتاده هستند؛ استندهای نردبانی و مرتفع انتخاب مناسب‌تری است.

برای گلدان‌های کوچک از خرید استندهای بزرگ و چندطبقه منصرف شوید. گلدان‌های کوچک به‌خصوص کاکتوس‌ها در جا گلدانی‌های دیواری زیبایی بیشتری خواهند‌داشت.

فضای خانه دومین نکته مهم برای خرید چهارپایه گلدان‌ها است. اگر فضای کوچکی در خانه برای نگهداری گل‌ها در نظر گرفتید؛ استندهای نردبانی و مدل‌هایی که در گوشه دیوار قرار می‌گیرند؛ انتخاب‌های بهتری هستند.

علاوه بر این می‌توانید استندهای کوچک خود را با جا گلدانی‌های دیواری ترکیب کرده و فضای گوشه اتاق خود را با گیاهان بیشتری پر کنید.

اگر گلدان‌های زیادی دارید و محدودیتی در فضای آپارتمان، شما را اذیت نمی‌کند؛ حتماً از استندهای بزرگ و مدرن چند طبقه استفاده کنید. این استندها نقش بوفه طبیعت را در فضای بزرگ خانه شما خواهندداشت و بهترین انرژی‌ها را روانه قسمت‌های مختلف خانه خواهندکرد.

راهنمای خرید پایه گلدان

فراموش نکنید؛ بهترین مکان نگهداری از گیاهان کنار پنجره است تا هم نور کافی دریافت کنند و هم جریان هوا به رشد بیشتر آن‌ها کمک کند.

فروش پایه گلدان فلزی و چوبی در سایت‌های مختلف اینترنتی امکان مقایسه و انتخاب بهترین مدل را برای شما فراهم می‌کند. پس قبل از خرید حتماً سری به سایت‌های مجازی بزنید.

چطور استند پایه گلدان چوبی بسازیم؟

اگر نمی‌توانید برای خرید چهارپایه‌ها هزینه کنید؛ خلاقیت به کمک شما خواهد‌آمد. ساختن استند پایه گلدان کار سختی نیست و فقط به کمی ذوق هنری و ابزار اولیه نجاری نیاز دارد.

استند دیواری گلدان دست‌ساز

نردبان‌ها و جعبه‌های چوبی میوه با کمی رنگ‌آمیزی و تعمیر بهترین چهارپایه‌های گلدانی دست‌ساز شما می‌شوند.

اگر فضای کوچکی در خانه دارید؛ استندهای چوبی دیواری را امتحان کنید. فقط کافی‌است چند قطعه چوب را در کنار هم قرار داده و جا گلدانی دیواری خود را بسازید.

علاوه بر این، آویزان‌کردن گلدان‌های کوچک از شاخه‌ای طبیعی در بالای اتاق یکی از ایده‌های جذاب و زیبا برای ساخت استند دست‌ساز است.

جا گلدانی دست ساز

چوب‌ها را به راحتی در طبیعت و کارگاه‌های نجاری می‌توان یافت. با کمی چسب چوب و چند عدد میخ کوچک، ساخت استند چوبی دست‌ساز کاری لذت‌بخش خواهد‌بود که از انجام آن پشیمان نمی‌شوید.

جا گلدانی

کلام آخر

استندها و شلف‌های گل‌ها و گیاهان آپارتمانی با پرکردن فضایی کوچک در خانه، گلخانه‌ای کوچک از طبیعت را به خانه شما می‌آورند. طراوت و شادابی طبیعت سبز گیاهان در خانه‌های کوچک ما، زیبایی و جذابیت خاصی به دکوراسیون منزل هدیه کرده و انرژی و سرزندگی را به اتاق‌ها جاری خواهدکرد.

استندهای چوبی، فلزی، گچی و پلاستیکی از اکسسوری‌های جذاب در دکوراسیون‌های مدرن هستند که قلب طبیعت را به خانه‌ها می‌آورند.

برای داشتن گوشه‌ای طبیعت در اتاق خود استندهای چوبی و فلزی را فراموش نکنید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با اپلیکیشن آدرس، راحت‌تر و سریع‌تر خانه‌تان را پیدا کنید