هلگر مبلمانی شیک در دکوراسیون فضای اداری

0 195

زمانی که وارد یک مکان اداری می‌شوید، اولین چیزی که قبل از برخورد با کارمندان آن شرکت با آن روبرو خواهید شد، مبلمان و دکوراسیون فضای داخلی مکان موردنظر است که می‌تواند نظر شما را نسبت به آن تغییر دهد. فضایی که با رعایت تمام اصول زیبایی شناسی و روانشناسی طراحی و اجرا شده باشد، می‌تواند نظر هر بیننده‌ای را به خود جلب کند که در طراحی و اجرای فضاهای اداری بیشترین توجه روی مشتریان و افرادی است که برای انجام کاری خاص وارد مکان موردنظر می‌شوند. در ادامه درباره مبلمان برند هلگر صحبت خواهیم کرد.

در سال‌های اخیر با توجه به اهمیت مسائل رواشناختی پیرامون میحط کاری، اهمیت فضای کار و عوامل فیزیکی روی روحیه، انرژی و راندمان کاری کارمندان، بعد جدیدی را پیش روی طراحان مبلمان‌ها و دکوراسیون‌های اداری ایجاد کرده است. دکوراسیونی که مطابق ماهیت کاری اداره موردنظر و طبق زیباترین سبک‌های دکوراسیون و با بهترین مبلمان‌ها چیده شده باشد، می‌تواند در جذب مشتری و افزایش میزان رضایت آن‌ها و در نهایت افزایش روحیه و بهره‌وری کارکنان آن محیط تاثیر بسزایی داشته باشد.

زمانی که از دکوراسیون و مبلمان یک فضا صحبت می‌کنیم اولین مکانی که به ذهن انسان خطور می‌کند، منازل و دکوراسیون فضای خانه‌های مسکونی است. اما بهتر است بدانید امروزه دکوراسیون فضای اداری از اهمیت بیشتری برخوردار  است، با این‌که این موضوع در کشور ما نتوانسته به طور کامل خود را ثابت کند، اما در شرکت‌های معروف و موفق خارجی مانند گوگل، مایکروسافت، اپل و… به اهمیت دکوراسیون فضای اداری به خوبی توجه شده است.

دکوراسیون زیبای یک مکان اداری در دو حالت اهمیت پیدا می‌کند، در حالت نخست برای جذب و افزایش رضایت مشتریان و در حالت دوم برای افزایش روحیه و انگیزه کارکنان شرکت که نتیجه هر دو حالت میزان بهره وری و موفقیت یک شرکت و مجموعه را افزایش خواهد داد. در بیشتر شرکت‌های معروف دینا فضای اداری آن‌ها با رنگ‌های متنوع و زیبا، مبلمان‌های جذاب و برخی المان‌های دیگر ترکیب شده و فضای آرامش بخش و زیبایی را برای بهتر کار کردن افراد مهیا ساخته است.

فضای اداری - مبلمان هلگر

اهمیت مبلمان اداری

در دکوراسیون و چیدمان هر مکانی چندین فاکتور مهم وجود دارد و زمانی که این فاکتورها در کنار هم قرار گیرند می‌توانند یک فضا را زیبا و گیرا کنند، البته که طراحی و اجرای این فاکتورهای مهم در فضای اداری و هر مکان دیگری باید توسط متخصصین مربوطه انجام گیرد.

یکی از این فاکتورهای مهم، مبلمان مکان‌های اداری است که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. معمولاً اولین چیزی که از یک دکوراسیون اداری در ذهن همه ما ثبت شده است میزهای چوبی ساده و صندلی‌های بزرگ چرخدار است. اما امروزه با گسترش شرکت های طراحی و تولید کننده‌ مبلمان اداری، دیگر این مبلمان‌های قدیمی جای خود را به انواع مبلمان‌های کلاسیک و مدرن داده‌اند که اگر نگاهی به مبلمان اداری هلگر بیندازید متوجه این موضوع خواهید شد.

مبلمان‌هایی که در عین سادگی، در سبک مدرن طراحی و ساخت شده‌اند و می‌توانند برای هر فضای اداری با هر متراژی مناسب باشند و فضا را از حالت یکنواختی خارج کنند که برند هلگر توانسته در این راستا فعالیت‌های خوبی ارائه دهد.

بیشتر بخوانید
فرش آشپزخانه چی بخرم؟ نکات مهم درباره انتخاب فرش مناسب

مواردی که در دکوراسیون یک محیط اداری تاثیر دارند

عوامل و فاکتورهای زیادی در مبلمان و دکوراسیون یک فضای اداری مهم هستند که طراحان این حوزه باید به آن دقت کنند. اولین فاکتور مهم در هر دکوراسیونی اهدافی است که طراح در ذهن خود دارد، اینکه ما می‌خواهیم با نوع دکور خود چه چیزی را به مشتریانمان القا کنیم. یک فضای اداری با سبک رنگ‌های تیره و مبلمان کلاسیک که نشان از جدیت و اصالت دارد یا مبلمانی با رنگ‌های شاد و مدرن که القا کننده‌ نو آوری، پیشرفت و نشاط است. هر رنگ و طرحی در دنیای دکوراسیون حرفی برای گفتن دارد و اولین گام یک طراح این است که بداند از اجرای خود برای چه منظوری استفاده می‌کند که صد البته نظر کارفرما در نهایت باید مورد توجه قرار گیرد.

استفاده ار رنگ‌ها و شناخت روانشناسی رنگ‌ها، نور پردازی، مبلمان کارمندان و مبلمان مخصوص مراجعه کنندگان، گل و گیاه‌ها، رنگ دیوارها، کاغذ دیواری و … که همگی جزو بخش‌های مهم دکوراسیون یک فضای اداری است.

فضای اداری با مبلمان خاص و جذاب موجب می‌شود:

  • مشتریان بیشتری به این مکان جذب شوند
  • مراجعه کنندگان از بودن در محیط کاری راحت و شیک لذت ببرند و احساس راحتی کنند
  • کارمندان راحت‌تر و با انرژی بیشتری کار کنند
  • انگیزه و روحیه‌ کارمندان بیشتر شود
  • آرامش برای کارمندان که بیشتر طول روز خود را در آن محل می‌گذرانند به ارمغان بیاید
  • و… .

اهمیت مبلمان اداری مناسب برای کارمندان

با توجه به این نکته که بیش از ۴۰ ساعت از زندگی افراد کارمند در طول هفته در محیط‌های کاری و اداری می‌گذرد، مبلمان و دکوراسیون این مکان‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است. کارمندان و افراد شاغل برای این‌که بتوانند در محیط کاری خود با آرامش و روحیه کافی شروع به کار کنند و بهره وری خوبی از خود نشان دهند، نیاز دارند تا در فضای مناسبی کار کنند چرا که یکی از عوامل کاهش امینت شغلی، مناسب نبودن فضای کاری و یا رنگ و مبلمان نامناسب است که موجب بروز انواع بیماری‌های روحی مانند استرس و افسردگی در دراز مدت می‌شود.

مبلمان بی کیفیتی که مطابق اصول و استانداردهای سلامتی بدن انسان ساخته نشده باشد، موجب بروز انواع درد مفاصل و استخوان در دراز مدت خواهد شد، از این جهت مبلمان اداری و نحوه‌ دکوراسیون یک فضای کاری اهمیت زیادی در ایجاد انگیزه، شور، نشاط، روحیه و آرامش برای کارمندان و افزایش رضایت مراجعه کنندگان و مشتریان دارد.

مبلمان اداری برند هلگر

در دنیای مبلمان اداری نام برند هلگر را مطمئنا شنیده اید، چرا که این شرکت با تولید و طراحی مبلمان های اداری مدرن و خاص خود توانسته جای خود را در صنعت مبلمان اداری به خوبی باز کند. مبلمان های با طراحی های خاص و جذاب و در انواع رنگ و طرح متنوع که می‌توانند زیبایی یک فضای کاری و اداری را چندین برابر کنند.

بیشتر بخوانید
منظور از ثمن معامله چیست ؟

هلگر

این شرکت علاوه بر مسائل مرتبط با طراحی و زیبایی شناسی، به کیفیت کارها نیز اهمیت زیادی داده است و آن را با نمونه‌های خارجی همسان کرده است. این برند با سابقه‌ ۴۰ساله‌ خود توانسته بیش از ۱۰۰نوع محصوب متفاوت و خاص با هدف نوگرایی و علاقه به نوشدن روانه‌ بازار کند و نظر مشتریان بسیاری را به خود جلب کرده است، چرا که این نوع مبلمان‌ها به علت تنوع بالا برای در هر نوع فضای اداری کوچک و بزرگ مناسب هستند.

هلگر

ویژگی‌های منحصر به فرد مبلمان هلگر

هلگر به عنوان پیشتاز تولید مبلمان اداری خاص و مدرن، ویژگی‌های منحصر به فردی دارد که م‌یتوان بدون اغراق طراحی‌های آن را بی‌نظیر و بی‌همتا دانست. طراحی‌های مبلمان اداری این مجموعه برگرفته از ذهن خلاق جوانان ایرانی است که با هدف نوگرایی و برگرفته از سبک‌های مدرن انجام شده و با بهترین و با کیفیت‌ترین مواد اولیه تولید می‌شود. این مبلمان‌ها علاوه بر طراحی خاص از کیفیت بالایی نیز برخوردارند، پارچه‌ها و چرم‌هایی که در این مبلمان‌ها به کار رفته طول عمر و دوام بیشتری دارند و برای مجموعه‌های اداری شلوغ بسیار مناسب هستند چرا که شما را از صرف هزینه‌های اضافی برای خرید دوباره مبلمان راحت می‌کند.

هلگر

بعضی از طراحی‌های خاص این مبلمان‌ها به نحوی است که می‌توان کاربردهای متفاوتی از آن‌ها داشت و تنها برای یک منظور خاص تولید نشده‌اند. مانند مدل مبلمان چینج هلگر که به نحوی طراحی شده که با اندکی تغییر در آن می‌توان به عنوان تخت خواب نیز در موارد ضروری استفاده کرد. این ویژگی منحصر به تولیدات هلگر می‌باشد و در کمتر برندی مشابه این نوع محصولات به چشم می‌خورد.

هلگر

صندلی‌های مخصوص مراجعه کنندگان نیز یکی از فاکتورهای مهم در مبلمان اداری به خصوص برای ادارات و شرکت‌هایی با مراجعه کنندگان بالاست. این صندلی‌ها باید علاوه بر راحتی و کیفیت بالا بتوانند تعداد موردنیاز هر مجموعه با هر متراژی را تامین کنند. مبلمان‌های اداری هلگر در بخش مبلمان مراجعه کنندگان با توجه به نوع طراحی‌هایی که انجام گرفته، مبلمان‌هایی با اندازه‌های متنوع و جذابی را برای هر نوع شرکتی فراهم ساخته است. البته برخی از این مبلمان‌های قابلیت تغییر در مدل دارند که می‌توان در فضای بزرگ به صورت دایره وار، کنج و یا تکیه به دیوار از آن‌ها استفاده کرد.

مبل-تخت-شو
مبل-تخت-شو

هلگر در طراحی میزهای اداری نیز توانسته طراحی‌های جالبی ارائه دهد. هدف از طراحی‌های ساده و مدرن این شرکت تنها توجه به زیبایی نیست، بلکه کارایی نیز از اولویت‌های مهم این طراحی هاست. برای نمونه میز دراو هلگر یک میز ساده با کشوهای مخفی است که می‌توان از آن برای جای دادن هر نوع وسیله‌ اضافی روی میز استفاده کرد و از شلوغ شدن فضا جلوگیری نمود.

میز-دراو

تمام محصولات این شرکت دارای ویژگی‌های منصر به فرد و خاص خود هستند و تنوع بالای آن‌ها موجب شده تا برای هر نوع مکانی مناسب باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با اپلیکیشن آدرس، راحت‌تر و سریع‌تر خانه‌تان را پیدا کنید