در میان ستارگان: چطور در جمع‌های خانوادگی دلی خوش داشته باشیم؟(سری چهارم)

0 212

قصد انتخاب فیلم برای دورهمی دوستانه را دارید؟ پیشنهاد ما تماشای فیلم در میان ستارگان است. تماشای فیلم در دوران جدید، تقریباً یک بخش جدانشدنی از زندگی اغلب ماست. خیلی از ما تماشای یک یا دو فیلم سینمایی را به صورت هفتگی در برنامه داریم و یا اینکه سریال مورد علاقه‌مان به طور مرتب دنبال می‌کنیم. تماشای فیلم به همراه اعضای خانواده و یا در میهمانی‌ها و دورهمی‌های دوستانه و فامیلی یک تجربه متفاوت و دوست‌داشتنی است.

اگر قبلاَ به سراغ این تجربه لذت‌بخش رفته باشید می‌دانید که یکی از سخت‌ترین قسمت‌های کار انتخاب فیلم مناسبی است که همه افراد حاضر در جمع از کودکان تا میان‌سال‌ها بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند و از آن لذت ببرند.

نکته مهم دیگر این است که باید آشنایی نسبتاَ خوبی با سلیقه افراد حاضر در جمع داشته و بدانید جو غالب دورهمی چگونه است. بعضی وقت‌ها افراد حاضر در جمع سلیقه نزدیکی دارند اما خیلی وقت‌ها این طور نیست. اینجور وقت‌ها خوب است که یک لیست مختصر و مفید از فیلم‌های مناسب برای هر سلیقه‌ای داشته باشید و به سراغ آن بروید.

معمولاَ یک فیلم کمدی با مضمون مناسب و یا یک فیلم درام خانوادگی که پایان نسبتاَ خوبی داشته باشد برای سلیقه‌های مختلط مناسب است.
اما اگر افراد حاضر در دورهمی خودشان اهل تماشای فیلم باشند و از فیلم‌های پر محتوا لذت ببرند می‌توانید به سراغ گزینه‌های جذاب‌تری بروید. یکی از گزینه‌‌های شما برای اینجور مواقع فیلم درمیان ستارگان است.

در میان ستارگان

شاید در نگاه اول فیلم در میان ستارگان به نظر یک فیلم علمی با مضامین فیزیکی و نجومی به نظر برسد اما کمتر کسی است که بعد از تماشای فیلم هم چنین توصیفی از فیلم داشته باشد.

اولین چیزی که باید درباره فیلم درمیان ستارگان بدانید این است که این فیلم از آن فیلم‌هایی است که باید در فضایی با نور کم و با سیستم پخشی با صدای مناسب تماشا شود.  بنابراین بهتر است قبل از هر کاری چراغ‌ها را خاموش کنید و صدای دستگاه پخش خانگیتان را زیاد کنید. موسیقی در میان ستارگان از آن نوع موسیقی‌هایی است که شما را سرجایتان میخکوب کرده و آنقدر هیجان‌زده‌تان می‌کند که در تمام طول فیلم می‌توانید صدای ضربان قلبتان را که تلاش می‌کند با موسیقی فیلم هماهنگ شود، بشنوید.

بیشتر بخوانید
حدس بزن: چطور در جمع‌های خانوادگی دلی خوش داشته باشیم؟ (سری دوم)

در میان ستارگان یک فیلم درام است. درامی که شما را درگیر رنج از دست دادن عزیزانتان می‌کند.  و  این دقیقا همان دلیلی است که باعث می‌شود دیدن این فیلم به همراه دوستان و خانواده را به شما پیشنهاد کنیم. در میان ستارگان شما را وادار می‌کند  که از خودتان بپرسید اگر قرار باشد عزیزانمان را از دست بدهیم چه؟ درامی که شما را به یاد روابط عمیقتان با کسانی که دوستشان دارید می‌اندازد.  و به شما یادآوری می‌کند که اگر زمانی برسد که در این دنیا زندگی کنید اما  آن‌‌ها دیگر نباشند چه؟  و اگر تنها راه نجات دادن عزیزانتان این باشد که برای همیشه از دیدنشان محروم شوید چه؟

و بله. ما تماشای این فیلم به همراه خانواده و دوستان را به شما پیشنهاد می‌کنیم تا بتوانید درست در لحظه‌ای که غرق در رنج دوری و از دست دادن شخصیت‌های فیلم می‌شوید سرتان را بپرخانید و عزیزانتان را در کنارتان ببینید و ته دلتان آرام شود.

در میان ستارگان فیلمی است رازآلود. نویسنده و کارگردان مفاهیم علمی سنگینی از فیزیک و نجوم را به بهترین شکل ممکن در این فیلم نمایش داده‌اند.  با این حال فیلم برای مخاطبان عامی که سررشته‌ای از فیزیک و نجوم ندارند هم جذاب است.  چون مفاهیم به سادگی بیان می‌شوند.  و جلوه‌های ویژه بخش زیادی از این مفاهیم را برای مخاطبان به تصویر می‌کشد.

در میان ستارگان از آن فیلم‌هایی نیست که بتوانید وسط آن دکمه PAUSE را فشار بدهید و به غذایی که روی گاز گذاشته‌اید سر بزنید. هیجان فیلم آنقدر زیاد است که برای کارهای مهم‌تر هم حاضر نخواهید شد از پای فیلم بلند شوید. اگر از آن دسته افرادی هستید که عادت به خوردن پاپ‌کورن و سایر تنقلات همراه فیلم دارند یا اگر می‌خواهید بساط پذیرایی از میهمانانتان را فراهم کنید پیشنهاد ما این است که این کارها را قبل از شروع فیلم انجام دهید. دلیلش هم این است که بعد از شروع فیلم دلتان نمی‌آید که یک لحظه از آن را از دست بدهید وحتی اگر خودتان بخواهید باقی افراد حاضر در جمع از دستتان عصبانی می‌شوند که حواس آن‌ها را از فیلمی به این هیجان‌انگیزی پرت کرده‌اید.

بیشتر بخوانید
دو دروغ و نصفی: چطور در جمع‌های خانوادگی دلی خوش داشته باشیم؟ (سری اول)

ماجرای فیلم در میان ستارگان مربوط می‌شود به زمانی که کره زمین به طرز بسیار جدی‌تری نسبت به همیشه با مشکل کمبود اکسیژن روبه روست. کوپر با بازی متیو مک کانهی پدری است که صاحب یک پسر و یک دختر کوچک باهوش است. وابستگی بسیار زیادی بین پدر و دختر وجود دارد. در حالی که شرایط زمین برای ادامه حیات دشوارتر می‌شود، کوپر با یک مرکز مطالعات نجومی برخورد می‌کند که راه حل احتمالی برای یافتن سیاره قابل سکونت دیگری در کهکشان و نجات مردم یافته است. راه حلی که در آن یک تیم جست‌وجو باید عازم سفری بین ستاره‌ای و احتمالاً بی بازگشت شود و کوپر که خلبان سابق ناساست در دو راهی همراه شدن با این تیم و نجات دادن خانواده‌اش و محروم شدن از دیدار آن‌ها برای همیشه قرار می‌گیرد.

از آن جایی که شما قصد تماشای این فیلم را دارید به نظر می‌رسد که توضیح داستان فیلم تا همین جا کافی باشد تا شما بتوانید به همراه دوستان و خانواده‌تان تجربه‌ای خوب از تماشای فیلم زیبای در میان ستارگان داشته باشید.

منبع: آدرس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با اپلیکیشن آدرس، راحت‌تر و سریع‌تر خانه‌تان را پیدا کنید