بهترین باربری برای اسباب کشی

انتخاب بهترین باربری برای اسباب کشی اهمیت زیادی در تسهیل فرآیند اسباب کشی دارد. حتی اگر در زندگی‌تان شخص بابرنامه‌ای باشید یا به این راحتی‌ها به خاطر چیزی نگران نشوید، باز هم اسباب‌کشی یکی از اضطراب‌آورترین و غیرقابل‌پیش‌بینی‌ترین اتفاقات زندگی محسوب می‌شود. یکی از روش‌هایی که کمکتان می‌کند تا بار این نگرانی را کاهش دهید استخدام شرکت‌های باربری و حمل اسباب‌کشی است که این روزها به وفور در دسترس‌اند. هرچند پیدا کردن بهترین باربری برای اسباب کشی کار راحتی نیست، چون در صورتی که انتخاب اشتباهی داشته باشید، فشار روانی و مالی بیشتری متحمل خواهید شد. البته قصد نداریم این مرحله را طوری ترسناک و سخت نشان دهیم که از استخدام نیروهای اسباب‌کشی پشیمان شوید. در واقع نکاتی وجود دارد که با در نظر گرفتنشان انتخاب درستی خواهید داشت و روز اسباب‌کشی را با خیال راحت و آرامش بیشتری سپری خواهید کرد.

اولین کاری که باید بکنید این است که حدود یک ماه قبل از اسباب کشی، شرکت‌های حمل بار اطرافمان را بشناسید و آن‌ها را با هم مقایسه کنید. در این صورت، می‌توانید زمان کافی به انتخاب بهترین گزینه اختصاص دهید و درصد خطا را پایین بیاورید؛ این مقایسه باید بر اساس معیارهایی مانند قیمت و کیفیت انجام شود.

بیشتر بخوانید
دو ماه قبل از اسباب کشی به خانه جدید چه کارهایی باید انجام دهید؟

برای پیدا کردن بهترین باربری برای اسباب کشی چه سؤالاتی بپرسید

سؤالات مربوط به ماشین باربری

  1. ماشین شما چیست؟ چقدر ظرفیت دارد؟
  2. این ماشین سرپوشیده است یا بدون سقف؟
  3. هزینه‌ ماشین را بر اساس مسیر حساب می‌کنید یا بر اساس زمان؟
  4. هزینه‌ ماشین برای جابه‌جایی از منطقه‌ …. به منطقه‌ …. چقدر است؟ این هزینه با دستمزد راننده است؟
  5. آیا برای محافظت از اجسام حساس در ماشین وسیله‌ای دارید؟ (معمولاً بهترین باربری برای اسباب کشی در هنگام جابجایی به آدرس جدید برای مراقبت از اجسام حساس از پتو و وسایل این‌چنینی استفاده می‌کنند.)

سؤالات مربوط به نیروی کار

  1. چند کارگر و با چه هزینه‌ای می‌فرستید؟
  2. به ازای هر ساعت اضافه چقدر هزینه دریافت می‌کنید؟
  3. آیا کارگران می‌توانند گاوصندوق/تردمیل/یخچال سایدبای‌ساید هم جابه‌جا کنند؟ در این صورت هزینه‌ بیشتری می‌گیرند؟

سؤالات متفرقه برای انتخاب بهترین باربری برای اسباب کشی

  1. آیا این شرکت بار را بیمه خواهد کرد؟
  2. برای هماهنگی نهایی با شرکت از چند روز قبل باید تماس گرفت؟

نکتهبرای استخدام شرکت حمل بار مناسب می‌توانید از تجربیات دوستان و آشنایان هم استفاده کنید، اما باید به خاطر بسپارید که این پیشنهادات به تنهایی نمی‌توانند کمکتان کنند تصمیم درستی بگیرید. بهترین راه این است که با جست‌وجوی اینترنتی و یا بررسی نیازمندی‌ها، شماره‌های تماس شرکت‌های مختلف را پیدا کنید و  شرایط دقیق هرکدام را با استفاده از این سؤالات به دست بیاورید. در نهایت می‌توانید این اطلاعات را با شنیده‌هایتان ترکیب کنید، آن‌ها را با هم بسنجید و تصمیم درستی بگیرید.

در مرحله‌ بعد، پس از اینکه بهترین باربری برای اسباب کشی و جابجایی را انتخاب کردید و سر قیمت به توافق رسیدید، بهتر است اطلاعات تماس و قیمت‌های توافقی را جایی ثبت کنید یا از شرکت بخواهید جزئیات را از طریق اس ام اس یا پیامرسان‌های موبایلی برای شما ارسال کنند؛ این کار باعث می‌شود روز اسباب کشی با دردسر کمتری در خصوص تغییر قیمت روبه‌رو شوید. با استفاده از این روش‌ها می‌توانید بخش زیادی از نگرانی‌های روز اسباب‌کشی را کاهش دهید و انتخاب آگاهانه و خوشایندی داشته باشید.

بیشتر بخوانید
هزینه اسباب کشی را چطور محاسبه کنیم و چه عواملی بر آن تأثیر دارند؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*