استیکرها فضای اتاق کودک دلبند شما را شاد و جذاب می‌کند

0 14

معمولا والدین دوست دارند که برای کودک خود اتاق مجزایی تدارک ببینند و از همان کودکی او را ترغیب به ماندن در آن اتاق کنند. برای این منظور لازم نیست بهترین اتاق را برای وی تدارک ببینید، بلکه کافیست اتاقی را که او دوست دارد بچینید. یک اتاق با المان‌های مورد علاقه او. استیکر اتاق کودک نقش بسیاری مهمی در جلب توجه او به اتاقش دارد، ما در ادامه چند استیکر محبوب که می‌تواند جزو علایق فرزند شما نیز باشد به شما معرفی می‌کنیم.

انواع استیکر اتاق کودک

انواع مختلفی از استیکرها برای اتاق کودکان موجود است، با این حال بهترین استیکر، استیکری است که براساس علاقه‌ کودک طراحی شود. در ادامه تعدادی ایده برای استیکر اتاق کودک پیشنهاد می‌کنیم.

۱) استیکر زرافه برای اتاق کودک

کودکان معمولا علاقه بسیاری به حیوانات دارند. این علاقه یک غریزه‌ی طبیعی است و همواره درون انسان‌ها بوده است و از حدود ۳ تا ۴ سالگی آغاز می‌گردد. روانشناسان معتقدند این علاقه در کودکی پررنگ‌تر بوده است. از طرف دیگر به کودکان می‌آموزد تا مهارت‌های لازم را یاد بگیرند، برای این منظور معمولا توصیه می‌کنند که از حیوانات خانگی استفاده شود.

بهره‌گیری از استیکرهای حیوانات نیز می‌تواند نقش موثری در علاقه‌ کودک به اتاقش و همچنین آشنایی او با حیوانات تاثیر گذار باشد، یکی از حیوانات محبوب و جذاب زرافه‌ها هستن، شما می‌توانید با انتخاب استیکر زرافه، اتاق کودک خود را خاص‌تر از همیشه طراحی کنید.

در تصویر زیر چند زرافه می‌بینید که در حال خوردن گیاهی هستند، این استیکر یک استیکر جذاب برای دیوار کناری تخت کودک شماست.

استیکر اتاق کودک

دسته‌گل‌های قاصدکی

بسیاری از کودکان رویاهای جذابی دارند، آن‌ها معمولا در میان داستان‌های تخیلی خود غوطه‌ور هستند و المان‌های این داستان‌ها اغلب به شکل باد، پرواز، قاصدک، گل و … هستند. قاصدک یکی از محبوب‌ترین استیکرهای اتاق کودک است که می‌توانید دیوارهای اتاق کودک خود را با آن تزیین کنید. مزیتی که این نوع استیکر دارد، متمایز و خاص بودنش است.

استیکر قاصدک- استیکر اتاق کودک

استیکر مجموعه سیارات

با انتخاب این استیکر برای اتاق کودک خود به اون نشان دهید که جهان گسترده‌تر و فراتر از چیزی است که حتی شاید به ذهنش هم خطور نمی‌کند و به عنوان یک بشر ذره بسیار کوچکی از این دنیای بزرگ است. پس تا می‌تواند زیبا و شاد زندگی کند.

استیکر اتاق کودک - سیارهاستیکر زنبور و پروانه

زنبورها و پروانه‌ها از آن‌جایی که بیش از سایر حیوانات در اطراف ما دیده می‌شوند و همچنین به دلیل زیبایی خاصی که دارند، بیشتر مورد توجه کودکان هستند. با قرار دادن این استیکرها به عنوان استیکر اتاق کودک هم منظره جذاب و پرنقش و نگاری در اختیار او قرار دهید و هم آن‌ها را با این حیوانات مفید آشنا کنید.

بیشتر بخوانید
موسیقی آرامبخش در سلامت روحی‌مان چه تأثیری دارد؟

استیکر اتاق کودک - زنبور و پروانه

ستاره

ستاره یکی از محبوب‌ترین المان‌های طبیعت است و اغلب کودکان آن‌ها را دوست دارند. خصوصا اگر کودک شما علاقه خاصی به داستان‌هایی همچون شازده کوچولو داشته باشد، احتمالا عاشق ستاره‌ها باشد.

از طرف دیگر، اغلب کودکان معمولا دوست دارند به آسمان نگاه کنند و حداقل یک ستاره برای خود انتخاب نمایند. همه این‌ها باعث می‌شوند که استیکر ستاره یک انتخاب مناسب برای دیوار اتاق کودک شما باشد.

از طرف دیگر، ستاره‌های روی دیوار می‌توانند شب‌ها بدرخشند و فضای دلنشینی برای کودک شما به ارمغان بیاورند.

دکوراسیون اتاق کودک

دایناسور

اغلب کودکان دوست دارند قدرتمندتر از چیزی که هستند، ظاهر شوند. آن‌ها از تمام چیزهایی که قوی به نظر می‌رسند لذت می‌برند. برای مثال، احتمالا شما متوجه شوید که آن‌ها از دایناسورها و رفتارهای آن‌ها تقلید می‌کنند. همین موضوع کافیست تا شما استیکر دایناسور را برای اتاق آن‌ها انتخاب کنید. اجازه دهید کودکان رویاهای خود را در اتاق‌شان ببینند.

استیکر اتاق کودک

استیکر پرنده‌های در حال پرواز

یک ایده‌ی ساده دیگر اینست که استیکر تعدادی پرنده را برای دیوار آن‌ها انتخاب کنید. بدین ترتیب، تعدادی ‍پرنده خواهید داشت که بر روی دیوار آن‌ها در حال پرواز هستند.

استیکر اتاق کودک

استیکر روی درب

ممکن است شما دوست داشته باشید تا دیوارهای اتاق کودک خود را ساده‌ نگه دارید و به جای آن استیکر را برای درب اتاق کودک انتخاب کنید. استیکر گربه یک ایده‌ جذاب و با مزه برای اتاق کودک شماست.

استیکر اتاق کودک

زیر دریا

دریا جذاب‌ترین المان‌ها را داخل خود دارد، ماهی، نهنگ، آب و سایر گیاهان زیردریایی علاوه بر این‌که فوق‌العاده زیبا هستند، سرشار از انرژی مثبت‌اند و می‌توانند دیوار اتاق کودک شما را رویایی‌تر از آن‌چه که تصور می‌کنید، نشان دهند.

استیکر اتاق کودک

بستنی به عنوان استیکر اتاق کودک

این دیوار مخصوص عاشقان بستنی است، آن‌هایی که امکان ندارد یک روز از تابستان بدون خوردن بستنی به خواب روند. از آن‌جایی که رنگ‌بندی این بستنی‌ها معمولا روشن و خنثی است، در کنار آن باید از دکوراسیون رنگی جذاب استفاده کنید تا انرژی لازم از طراحی اتاق ساطع گردد.

استیکر اتاق کودک

فضانورد

اگر از کودکان در مورد شغل آینده‌شان سوال کنید، حتما نام شغل‌های مثل خلبانی، فضانوردی یا دریانوردی را خواهید شنید. کودکان معمولا ذهن کنجکاوانه و پرسشگری دارند و اغلب به چیزهایی علاقه نشان می‌دهند که رسیدن به آن برایشان بعید به نظر می‌رسد.

بیشتر بخوانید
میز جلو مبلی تاثیر گذار در جلوه مبلمان شما

اگر کودک شما چنین شخصیتی دارد، مطمئنا از چنین استیکری روی دیوار اتاقش بسیار استقبال خواهد کرد.

استیکر اتاق کودک

جنگل

تاکنون استیکرهای گوناگونی از حیوانات را دیدید، اما می‌توان همه این‌ها را یک جا داشت. شما می‌توانید دیواری ترکیب شده از انواع استیکر حیوانات محبوب فرزندتان را ایجاد کنید و برای کودک‌ در اتاق شخصی‌اش یک جنگل بسازید.

استیکرها فضای اتاق کودک دلبند شما را شاد و جذاب می‌کند

جنگل فقط با حیوانات ساخته نمی‌شود، شما می‌توانید با مجموعه‌ای از استیکرهای درختان نیز چنین محیطی را برای کودک خود فراهم نمایید.

استیکرها فضای اتاق کودک دلبند شما را شاد و جذاب می‌کند

آسمان به عنوان استیکر اتاق کودک

به جرات می‌توان گفت آسمان آن هم به وقت شب زیباترین بخش طبیعت است. علاقه به آسمان فقط مختص کودکان نیست. هر کسی دوست دارد شب را بیرون از خانه و زیر آسمان سپری کند. اما می‌توان آسمان را داخل اتاق داشت. طراحی دیواری شبیه به آسمان واقعی در اتاق فرزندتان می‌تواند یک اتفاق جالب و هیجان‌انگیز برای او باشد.

استیکر اتاق کودک

خال خالی

شاید بخواهید که دیوار اتاق فرزندتان ساده نباشد، اما علاقه‌ای به استفاده از کاغذهای دیواری هم نداشته باشید. در چنین صورتی، استفاده از استیکرهای خال خالی آبی و صورتی می‌تواند یک گزینه مناسب برای اتاق کودک شما باشد. مزیت این استیکرها نسبت به کاغذ دیواری این است که جدا کردن آن‌ها از دیوار و تغییرشان بسیار ساده‌تر است.

استیکرها فضای اتاق کودک دلبند شما را شاد و جذاب می‌کند

گیاهان به عنوان استیکر اتاق کودک

شاید فکر کنید که استیکر گیاهان گزینه مناسبی برای اتاق کودکان نیست، اما باید بگویم که کاملا در اشتباه هستید، استیکرهای گیاهان به اتاق کودک شما رنگ و شادی می‌بخشند و مخصوصا اگر کودک شما به این چیزها علاقه داشته باشد، شاید بهترین انتخاب هم محسوب شود.

استیکرها فضای اتاق کودک دلبند شما را شاد و جذاب می‌کند

ابرها

اگر از کودکان بخواهید نقاشی بکشند، احتمالا چند ابر را نقاشی کنند. کودکان ابرها را دوست دارند، درست به همان ویژگی‌های کنجکاوانه ذهنی‌شان که امکان دسترسی به آن‌ها را برایشان پیچیده‌تر می‌داند. ابرها می‌توانند سرزمین رویایی کودکتان را داخل اتاقش به ارمغان بیاورند.

استیکرها فضای اتاق کودک دلبند شما را شاد و جذاب می‌کند

کوه و دشت و دمن به عنوان استیکر اتاق کودک

این یک پیشنهاد ویژه برای کودکانی هست که علایق متفاوت‌تری از بقیه دارند. کودکانی که از طبیعت لذت می‌برند. طراحی دکوراسیون مناسب برای چنین اتاقی اندکی پیچیده‌تر از موارد قبلی است، اما با انتخاب لوازم مناسب و متناسب می‌توانید یک اتاق کاملا شیک و خاص برای فرزندتان تدارک ببینید.

استیکرها فضای اتاق کودک دلبند شما را شاد و جذاب می‌کند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با اپلیکیشن آدرس، راحت‌تر و سریع‌تر خانه‌تان را پیدا کنید