در روزهای قرنطینه چگونه خانه موردنظر خود را پیدا کنیم؟

0 311

این روزها که بیماری کرونا تمام جهان را تحت تاثیر خود قرار داده، انجام بسیاری از کارهای روزمره مردم با مشکل روبه‌رو شده؛ که یکی از این کارها جابجایی منزل برای مستاجران است. سایت آدرس کوشیده تا راه‌حلی مناسب برای این مشکل پیدا کند تا عزیزان مستاجر بتوانند در این روزهای سخت که عبور و مرور باید به حداقل خود برسد به‌راحتی منزل دلخواه خود را بیابند. سایت آدرس امروزه به کمک مستاجران و صاحبان ملک آمده تا مشکلات جابجایی منزل و پیدا کردن مستاجر در وضعیت کرونا را به حداقل برساند.

چرا سایت آدرس جایگزین خوبی برای فرایند حضوری پیدا کردن خانه است؟

معمولا مستاجران برای پیدا کردن منزل دلخواه خود دائما در رفت‌وآمد به بنگاه‌های معاملاتی منزل (املاک) هستند که بعد از معرفی منزل، مستاجر از ملک دیدن می‌کند و اگر موردپسند نباشد این پروسه چندین و چند مرتبه تکرار می‌شود، این امر باعث شده که عبور و مرور افزایش پیدا کند که در وضعیت حال بسیار خطرناک بوده و از طرف سازمان بهداشت اصلا توصیه نمی‌شود. ضمنا گاهی اوقات وجود افراد مختلف در املاک‌ها باعث تجمع شده که همین تجمع می‌تواند عامل انتقال بیماری شود.

عده‌ای از مردم نیز با استفاده از سایت‌ها و اپلیکیشن‌های گوناگونی که امروزه وجود دارد سعی دارند منزل خود را انتخاب کنند تا رفت‌وآمد را به حداقل برسانند،

اما نکته قابل تامل این است که در همین سایت‌ها هم گاهی پیش می‌آید مستاجر منزلی را پسند می‌کنند و به خیال اینکه خانه‌ خود را انتخاب کرده برای بازدید به آن مکان می‌رود ولی امکانات و نقشه‌ای که به افراد نشان داده شده، هیچ شباهتی با منزل ندارد. مشکلاتی از این قبیل وجود دارد که باعث می‌شود عبور و مرور بازهم تکرار شود. حتی دیده ‌شده که مستاجر بعد از عقد قرارداد متوجه می‌شود که بهایی که بابت اجاره خانه پرداخته بیشتر از عرف و قیمت آن محله و آن خانه بوده است که این امر مشکلاتی نیز به همراه دارد.

اجاره آنلاین خانه

سایت آدرس با توجه به تمام این مشکلات بستری فراهم کرده است تا مستاجران به‌راحتی و بدون هیچ دغدغه‌ای تنها با چند کلیک و کمترین بازدید و رفت و آمد بتوانند منزل مورد نظر خود را پیدا کنند، همچنین مالکان نیز با خیالی آسوده بتوانند منزل خود را اجاره بدهند. حال چگونه سایت آدرس توانسته در روزهای قرنطینه این مشکلات را از سر راه بردارد؟ در ادامه به این مبحث می‌پردازیم.

سایت آدرس در ایام کرونا

امکانات سایت آدرس برای بازدید از خانه‌ها در روزهای قرنطینه

از قدیم تا به امروز سن ساختمان، مساحت خانه و نمای ساختمان جزو عنوان‌هایی بوده که همیشه برای مستاجران دغدغه اصلی محسوب شده است، اگر این سه عنوان مورد تایید بود در مرحله‌ بعد ویژگی‌های خانه و دسترسی محلی مورد توجه قرار می‌گرفت. پس انتخاب یک‌خانه بستگی به عوامل فراوانی دارد که تمامی آن ها را می‌توان در سایت آدرس مشاهده و بررسی کرد.

بیشتر بخوانید
شال مبل ایده‌ای جذاب برای دکوراسیون فضای داخلی نشیمن

گوش‌به‌زنگ

در روزهای قرنطینه اشتباه‌ترین کار این است که عبور و مرور خود را کنترل نکنیم و برای هر کاری از خانه خارج شویم، تصور کنید کسی که می‌خواهد محله زندگی خود را عوض کند، اگر بخواهد هرروز برای پیدا کردن خانه راه زیادی را طی کند با چه مشکلاتی همراه می‌شود. حال سوالی که پیش می‌آید این است که مستاجران در قرنطینه برای جابجایی منزل باید چه کنند؟

سایت آدرس امکانی فراهم کرده که در آن می‌توانید ذکر کنید که زمان جابجایی شما حداکثر تا چه روزی است. یا منزل مد نظرم باید ۳ اتاق خواب داشته باشد و حتی نهایت مبلغ پیش و اجاره را می‌توانید مشخص کنید، بعد از مشخصات داده ‌شده منتظر می‌مانید تا با شما تماس گرفته شود. با این کار هم قرنطینه را رعایت می‌کنید هم منزل مورد نظر را می‌یابید.

هر منزل مناسب چه خانواده‌ای است؟

در بسیاری از موارد دیده‌ شده که از روی عکس یک خانواده منزلی را پسند می‌کنند ولی زمان که از منزل بازدید می‌کنند متوجه می‌شوند که آن منزل مناسب یک فرد مجرد است و برای خانواده پیشنهاد خوبی نیست. یا صاحب‌ ملک خانه را به تعداد معینی اجاره می‌دهد که در خیلی از آگهی‌ها این موارد گفته نمی‌شود.

به این دلیل است که سایت آدرس جزو جامع‌ترین سایت‌های جستجوی خانه و آپارتمان به شمار می‌رود زیرا دسته‌بندی‌هایی که در سایت آدرس وجود دارد، خانه‌ها را به ۴ دسته‌ مجردها، زوج جوان، خانواده‌ها و مناسب برای سالمندان تقسیم‌بندی کرده است، این موضوع باعث می‌شود تا خانه‌های مناسب فرد نمایش داده بشود.

اجاره خانه در دوران کرونا

امکانات خانه

شاید در آگهی‌هایی که در سایت‌ها و اپلیکیشن ها مشاهده می‌کنید به طور مختصر از امکانات خانه گفته ‌شده باشد و موجر آگاهی کاملی از آن به دست نیاورد ولی در سایت آدرس ریز جزئیات هم ذکر می‌شود، برای مثال ساختمان شمالی، نورگیری از شمال و پاسیو، کف سرامیک روشن، کابینت ام‌دی‌اف، سرویس ایرانی، حتی می‌توان جنس درب سرویس بهداشتی را هم داخل ریز مشخصات مشاهده کرد.

انتخاب خانه ‌براساس فیلتر

در سایت آدرس می‌توانید منزل مورد نظر را بر اساس سن بنای ساختمان، مساحت خانه، عکس از تمامی فضای خانه، دارا بودن یا نبودن آسانسور، انباری و پارکینگ، همچنین خانه بر اساس محله و بودجه‌ خود فیلتر کنید تا فقط آن خانه‌هایی که برای شما مناسب هستند نمایش داده شوند. این موضوع به شما کمک می‌کند تا دچار سردرگمی نشوید که زمان انتخاب خانه برای شما به حداقل برسد. ضمنا می‌توانید این فیلترها را کم یا زیاد کنید.

امکانات رفاهی

شاید بتوانید در آگهی‌ها از امکانات منزل آگاهی پیدا کنید اما برای این که بدانید در نزدیکی منزل چه امکانات رفاهی وجود دارد باید وارد آن محل شوید تا به جستجوی امکانات بپردازید. اما در سایت آدرس این امکان وجود دارد که فاصله‌ زمانی تا مکان‌های مختلف را مشاهده کنید. به‌طور مثال تا ۱۵ دقیقه‌ای منزل ۱ مدرسه، ۲ مسجد، ۳ پارک، ۵ کافی‌شاپ، ۱ مرکز خرید، ۱ داروخانه، ۱ ایستگاه مترو و ۱ رستوران وجود دارد. این امکاناتی که در سایت آدرس در نظر گرفته ‌شده، کمک بسیاری در انتخاب منزل به کاربران می‌کند و دیگر نیازی به مراجعه حضوری و بازدید از امکانات محله نیست.

بیشتر بخوانید
درباره سبک طراحی آرت ‌دکو در دکوراسیون داخلی بخوانید

قابل‌تبدیل

در بسیاری از موارد دیده ‌شده که منزل از طرف موجر پسندیده شده، اما برای تبدیل مبلغ پیش و اجاره با صاحب ‌ملک به مشکل خورده و به تفاهم نمی‌رسند. در این صورت تمام زمان و انرژی که فرد برای پیدا کردن خانه صرف کرده است بی‌فایده می‌شود و از ابتدا باید منزل دیگری را جستجو کند. در سایت آدرس امکانی وجود دارد که موجر می‌تواند به انتخاب خود مبلغ پیش و اجاره را تبدیل کند، البته این قابلیت برای تمام خانه‌ها نیست، بلکه برای آگهی‌هایی است که صاحب‌ ملک با تبدیل مبلغ مشکلی ندارد، این امکان در سایت آدرس برای کاربران بسیار قابل‌توجه است.

امکانات سایت آدرس

امکانات سایت آدرس در روزهای قرنطینه برای مالک‌ها

مالکین محترم که قصد اجاره‌ خانه خود را دارند دیگر لازم نیست برای دادن مشخصات منزل به مشاورین املاک رجوع کنند، بلکه می‌توانند در این روزهای قرنطینه تمامی امور اجاره را به سایت آدرس بسپارند. سایت آدرس از خانه شما کاتالوگ (عکس، پلان و اطلاعات) رایگان تهیه می‌کند و به شما کمک خواهد کرد تا در فرآیندی راحت‌تر و مطمئن‌تر خانه خود را اجاره دهید. فقط کافی است با یک کلیک به‌صورت غیرحضوری درخواست خود را برای ثبت ملک ایجاد نمایند. با توجه به عرف بازار، کمیسیون مالک برای قرارداد حداقل بین ۱۰ تا ۱۵ روز است، درصورتی‌که سایت آدرس تنها ۷٫۵ روز به‌عنوان کمیسیون از مالک دریافت می‌کند.

همچنین سایت آدرس برای استفاده‌ راحت‌تر کاربران از امکانات سایت، اپلیکشینی برای تلفن‌های همراه آماده کرده است که کاربران می‌توانند پس از نصب آن به صورت ۲۴ ساعته و با سرعت بیشتر از امکانات سایت آدرس استفاده کنند.

اپلیکیشن سایت آدرس را از اینجا دانلود کنید.

اطمینان خاطر در معامله

  • اطلاعاتی که در آگهی وجود دارد دارای تاییدیه و بررسی کامل کارشناسان تحصیل کرده رشته معماری است.
  • هماهنگی برای بازدید در هر ساعت از شبانه‌روز فقط با یک کلیک.
  • قرارداد زیر نظر کارشناس حقوقی
  • معرفی مشتریان واقعی و بازدید
  • قرارداد مطمئن زیر نظر کارشناس حقوقی
  • تهیه کاتالوگ از عکس و مشخصات منزل (رایگان)

آدرس سابت اجاره خانه

در ابتدای مقاله این موضوع مد نظر بود که در روزهای قرنطینه چگونه خانه‌ موردنظر خود را پیدا کنیم؟ اما در ادامه با توضیحات کامل و ورود به جزئیات سایتی را به شما معرفی کردیم که تمام مشکلاتی که برای جابه‌جایی منزل در روزهای قرنطینه وجود دارد را به حداقل رسانده، سایت آدرس با امکاناتی که برای کاربران خود در نظر گرفته سبب شده است تا مستاجران و مالکان به‌راحتی تنها با یک کلیک خانه مدنظر خود را بیابند یا اجاره بدهند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با اپلیکیشن آدرس، راحت‌تر و سریع‌تر خانه‌تان را پیدا کنید